Sāku veidot fotogalerijas

Neskaitot Vršacai veltīto otrdienu, pārējās darbdienas šonedēļ nav īpaši aprakstāmiem darbiem un notikumiem bagātas, tāpēc saņēmos un pamazām kārtoju tematiskās fotogalerijas, jo pie katra raksta jau var tikai nedaudzus attēlus pielikt.

Tiem, kuriem patīk bildes, tās tagad ir pieejamas no Rumānijas pamatlapas. Dažas, kas veltītas kādam konkrētam notikumam vai vienu reizi apmeklētai vietai (kā, piemēram, Vršacai veltītā) ir pabeigtas, bet daļa var tikt papildinātas, kamēr vien esmu Rumānijā/Timišoarā un vēl ko atbilstīgu ieraugu.

IMG_6166Patlaban tur ir gan jau pirms dažām dienām attiecīgajam rakstam pievienotā Vršac, gan 3 man pašai mīļas nepabeigtās:

  • Begas upe/kanāls dažādās vietās, brīžos un izpausmēs,
  • ļoti skaistie un dažādie Timišoaras dievnami,
  • vispārsteidzošākā Timišoaras īpatnība – daudzie un ārkārtīgi atšķirīgie “pilsētas mākslas” jeb grafiti “paraugi”. Pa pilsētu staigājot, nekad nav zināms, kur pēkšņi vēl kādu ieraudzīšu. Cik saprotu, daļa no tiem tapuši kāda starptautiska projekta laikā, bet daļa ir stihiski un citos “projektos” tapuši. Ir arī ļoti jauks “grafiti tramvajs”, bet tas allaž izsprucis no fotografēšanas, jo neērtā brīdī vai vietā ieraudzīts. Taču, kamēr vēl šeit esmu,  nezaudēju cerību to tomēr “noķert”.

IMG_6169Jau uzreiz atvainojos par to, ka bilžu kvalitāte ne vienmēr ir tik laba kā pašai gribētos. Gan manas prasmes nav izcilas, gan attiecīgā brīža gaisma ir visāda un reizēm, kad man nav pārliecības, ka uz to vietu aiziešu vēl kādu reizi, bildēju kā nu iespējams.

Ja nepabeigtās galerijas par burtiski  dažām bildēm papildināšu, par to īpaši neziņošu, ja pievienošu krietnāku bilžu skaitu vai kaut ko īpašu, tad uzrakstīšu par to.

Protams, ziņošu, pievienojot arī vēl kādas tematiskās galerijas.

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s