Amerika 2013

i un aNu patīk man ASV un tur neko nevar darīt. Nē, var gan – doties atkal turp. 🙂 Kādā no 2012.gada aprīļa ierakstiem sadaļā “Amerika 2012” jau minēju, ka Morinda 2012.gada konferences noslēgumā paziņoja, ka 2013.gadā tiksimies Havaju salās.

Tobrīd es bēdīgi pie sevis nodomāju, ka droši vien tā konference būs bez manis, jo: traki tālu jālido, dārgi un vispār – mierināju sevi – esmu tur jau bijusi 2008.gadā, kad 8 mēnešus biju ASV kā Fulbraita pētniecības stipendiāte.

honoluluBet vispār jau iepriekš biju nolēmusi, ka gribu doties uz ASV katru gadu. Un – ja nolemts, tad nolemts. Ir taču teiciens, ka pasaule var sadoties rokās, lai kādam palīdzētu sasniegt mērķi. Apmēram tāds ir sanācis arī mans gadījums. Un tātad – nospriedu, ka droši vien šī konference paies bez manis un mierīgi dzīvoju līdz 2012.gada augustam.

Tad kādudien manā e-pasta pastkastē iekrita ziņa no FTB, ka tiek piedāvātas aviobiļetes turp un atpakaļ uz Havaju salām par nepilniem 500 latiem un piedāvātais periods man der! Salīdzinājumam – 2012.gadā uz Soltleiku lidoju, šķiet par vairāk kā 600 latiem un tas ir par vairāk kā 7 lidojuma stundām “tuvāk”. Cena neiespējami laba. Vai tad var tādu iespēju laist garām? Diplomēts ekonomists nevar! Laikam no sajūsmas spiedzu, jo vīrs Andris satrūcies jautāja, kas par lietu. Izstāstīju. Un tad Andris teica – nu, par tādu naudu viņš arī lidošot. Sacīts darīts – pēc dažu dienu pārdomām, aprēķiniem un konsultācijām ar trīcošu sirdi biļetes nopirkām.

HawaiianAirlinesKāpēc ar trīcošu sirdi? Nu, drusku jau mūsu drosme un pašpārliecinātība tika pārbaudīta. Un proti – kompānija bija izziņojusi, ka konference būs Havaju salās un aprīlī, bet nebija zināmi konkrēti datumi. Izņēmos pa visiem kanāliem – oficiāliem un neoficiāliem un to vien uzzināju, ka ir variants par 11.-14.aprīli, bet apstiprināts tas vēl nav. Bet biļetes negaida. Pirkt vai nē? Un kā jūs darītu?

Mēs ar Andri noriskējām, mierinot sevi ar domu, ka pasauļoties jau arī nav par skādi, pat ja neietrāpīsim konferences datumos, un biļetes nopirkām. Pēc kāda pusotra mēneša uzzinājām, ka esam trāpījuši pareizi. 🙂

Tā tas viss sākās un tad vairākus mēnešus bija miers, kamēr jau 2013.gadā sākās visādas organizatoriskās lietas: reģistrācija konferencei, viesnīcu rezervēšana un viss cits, bet par to droši vien rakstīšu garajās lidstundās.

Saite uz 2013.gada ceļojuma ierakstiem.

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s