Beigu sākums

Tā nu tas ir – tagad, kad šo rakstu ir pirmdienas 13.decembra plkst.14.21. Nākampirmdien šajā laikā es jau būšu pirmajā no trim lidmašīnām, kuras mani lidinās mājup uz Latviju. Sajūtas, protams, ir jocīgas – ir ierasts un aprasts ar šejieni, pēdējās nedēļas laikā man beidzot arī studiju slodze bija mazliet mazāka, jo gan pati, gan mani pasniedzēji bija veiksmīgi saplānojuši darbus – ka tie pamazām beidzas.

Mazs ieskats studiju procesā – par savu projektu stāstu vienai no kolēģēm. Starp citu – vienai no ļoti retajām BU sastopamajām gaišmatēm. Brīžam gribējās domāt, ka BU vienīgās blondīnes no mūsu grupas – tik izteikti te dominē melni un tumši mati

Nupat iesniedzu pēdējo lielo individuālo darbu. Rītvakar vēl jāprezentē viens grupas projekts (kurā es savu daļu jau esmu izdarījusi) un tad varēšu uzskatīt, ka mani studenta darbi ir beigušies. Oficiālos gala vērtējumus gan vēl nevienā kursā neesmu saņēmusi. Vienā zinu (sarēķināju vērtējumu no daudzajiem summējamajiem) – bet oficiāli tas vēl nav izlikts sistēmā (būs A 🙂 ), citos vēl jāgaida, jo tajos nezinu visu savu darbu vērtējumus. Bet domāju, ka visi būs sekmīgi nokārtoti.

Ko tagad darīšu? Ir nopirktas biļetes uz vienu šovu, ja būs kaut cik pieklājīgs laiks aizdošos vēl arī kādā ekskursijā tepat tuvumā un kādā brīdī par to arī uzrakstīšu. Vai sanāks pirms vai jau pēc atgriešanās Latvijā – tad jau redzēs. Uz veikaliem iet vairs nedrīkstu – jau tā esmu veikusi dažādus asprātības vingrinājumus, lai izdomātu kā šeit nopirkto uz Latviju aizgādāt un vietas vēl kaut kam bagāžā vairs nav. 😦 Lai man piedod Latvijas nepārtikas preču tirgotāji, bet izskatās, ka vairākus gadus viņu piedāvājums mani neinteresēs.

Tā kā tuvojas Ziemassvētki, tad gan attiecīgo preču tirdzniecība notiek pilnā sparā, gan arī māju un veikalu apkārtne tiek tematiski izrotāta. Pielieku saiti uz nelielu tematisko fotogaleriju, ko centīšos vēl papildināt. Patlaban nav gandrīz nekā no privātmāju rajoniem, jo pie mums pēdējā nedēļā ir traks vējš un piepūšamās figūras ir novāktas vai guļ nepiepūstas.

UB fotogalerijā ir daudz bilžu, ne par visām ir bijuši stāsti, jo tas nav iespējams. Bet man ļoti patīk, kā viņi prot daudzviet salikt motivējošus uzrakstus (arī aizsedzot būvlaukumu – galerijā ir vairākas bildes arī no tiem). Bet šis sauklis man kā biznesa cilvēkam ir viens no tuvākajiem

Pielieku saiti uz lielu UB fotogaleriju – kaut kas no tās ir redzēts citos stāstos, kaut kad laikam ir bijusi arī saite, bet nu tā ir vēl papildināta ar kādām sniega bildēm.

Ne tikai UB, arī daudziem privātajiem pikapiem jau labu laiku ir piemontētas sniega lāpstas, jo daudz uzsnigt šeit var jebkurā brīdī

To, cik reižu mums šeit sniegs ir gan uzsnidzis, gan nokusis vairs saskaitīt nevaru. Bet viss tiešām ir pa nopietno – ja sniegs, tad kārtīgi, ja silts – tad plus 16 grādi jau aiznākamajā dienā pēc lielās snigšanas (tā tiešām bija!).

Nav sliktu laika apstākļu, ja ir piemērots apģērbs! Te redzams šejienes klasiskais 2 kapuču komplekts – apakšā vējnecaurlaidīga kapučjaka, virsū – vēju un mitrumu necaurlaidīga āra kapučjaka. Tad var doties jebkur un jebkuros apstākļos.

Arī manas dzīvesvietas – Villas on Rensch – fotogalerija jau ir bijusi, taču pielieku saiti, jo arī tajā šis un tas ar un bez sniega ir nācis klāt.

Ar šādu velcmūs-grūdjūs sniega pūtēju Rensch Villas tīrīja gājēju celiņus lielajās sniega dienās. Kā jau visas rūcošās ierīces Amerikā, arī šis bija diezgan skaļš – mājās esot nevarēja nepamanīt, ka kaut kas pagalmā notiek. 🙂

Dažāda lieluma un dizaina UB busu daudzums ir milzīgs

Esmu jau rakstījusi, ka man patīk auto. Kad pamanīju, cik daudz un dažādu auto ir UB rīcībā, sapratu, ka jātaisa atsevišķa fotogalerija. Tad nu pielieku saiti arī uz to. Gan Bufalo, gan Amhērstā (mana piepilsēta), protams, ir policija. Taču arī UB ir sava policija! – tas man likās tik interesanti, ka fotogalerija sākas ar UB policijas auto (esot arī džipiņš, bet to nesatiku). Tālāk seko UB policijas grūtās dzīves apliecinājums – vienā brīdī atradām UB norakstīto un sadauzīto auto laukumu… Pēc tam seko visvisādu UB auto galerija (nepretendēju, ka esmu visu sabildējusi), tad nāk dažādi skūlbusi un tad jau seko viss kas – sākot ar sportiskām Rensch Villas un UB tuvumā redzētām mašīnām, līdz pat citur sabildētām. Studentu iecienītākā mašīna noteikti ir Ford Mustang – tie te ir visu izlaidumu, modeļu un krāsu. Otro vietu, manuprāt, dala sportiskie ševroleti un subāri (tādi kā Latvijā braukā tie zilie skaļie ar 555 uz sāniem). Protams, ir milzīgs daudzums dažādu praktisku auto arī, pavīd arī pa kādam antīkam vai pusantīkam (droši vien vectēvs uzticējis, jo tie ir labi kopti un nez vai kāds students pats sev tādu speciāli pirka). Tā kā šī ir valsts augstskola, tad superauto pavīd tikai retos brīžos, paliekot pie tā, ka studentu puikmašīna ir Ford Mustang un citi nosacīti lētie sportiskie auto. 🙂

Šo lecīgo skaistuli es katru dienu redzu pa savas istabas logu

Nu ko – bilžu skatāmos darbus jums esmu uzdevusi, došos kādos vēl palikušos savējos, mazliet atvikšu elpu un tad jau ķeršos pie lekciju gatavošanas Latvijai, jo jau janvāra pirmajā nedēļā man jāsāk 2 studiju kursi.

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s