Atkal jauni stāsti publicēti

Patlaban – svētdienā ap pusdienlaiku sēžu Stavangeras Tūristu informācijas centrā. E-pasti pārbaudīti, nupat publicēju arī 3 stāstus par iepriekšējām četrām dienām. Tos atkal ieteicams lasīt “patinot atpakaļ” un sākot no pirmā šodien publicētā (tas ir par 5.dienu).

Tas, ka esmu krastā, nozīmē, ka “šņoru eksāmens” ir nolikts, bet viegli man negāja. Tie, kas ir bijuši Norvēģijā, zina, ka svētdienās te praktiski viss ir slēgts – vienīgi tūristu informācijas centrs, Makdonalds un pa kādam Narvesenam ir vaļā. Ā, un vienā vietā bija arī rinda ārpusē uz ielas – pie Apple veikala. Diez ko tur šodien tirgoja? Tā kā mani Norvēģijas cenas nevilina, tuvāk nepiegāju.

Nu esmu publicēšanas pienākumu izpildījusi un došos apskatīt pilsētu – laiks ir pat labs priekš Skandināvijas – temperatūra virs 20 grādiem, pelēks gan, bet vismaz patlaban nelīst un man ir laiks līdz 17iem, kad jābūt atpakaļ uz kuģa. Cik ilgi būsim Stavangerā to vēl nezinu un par šodienu vēlāk rakstīšu atsevišķu stāstu un publicēšu to un nākamos atkal tad, kad varēšu. Bet teorētiski ir tā, ka pēc Stavangeras nākamā mums ir plānota gala osta piektdien – Bergena. Tā ka, ja man būs laiks uz šejieni atnākt (šoreiz internets nav gluži tik tuvu kā bija iepriekš) arī rīt (vai varbūt parīt – nezinu, kad dosimies ceļā), tad vēl kaut ko paspēšu publicēt.

Pielieku vienu Stavangeras bildīti ar “troļļu grafiti”.

20130818-132048.jpg

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s