Uzāķētie (mēs)

Tikai nesapriecājieties, es nesākšu rakstīt katru dienu vai pat divreiz dienā 🙂 , tas patlaban tikai izņēmuma kārtā sanāca. Un šis arī nebūs mans parastais raksts par piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem. Par ko tad?

Laikam var teikt, ka mana uzturēšanās šeit sastāv no kādām 2,3 daļām: studijas ir viens, dzīvošana un ekskursijas – divi, un tad tas 0,3 paliek visādām papildu gudrībām. Esmu jau iepriekš rakstījusi, ka esmu piedalījusies vairākos Zoom un īstos pasākumos ārpus tiešā studiju procesa, par kuriem informācija saņemta caur BU vai vēl kaut kā citādi (kādā no maniem specifiskajiem e-pastiem). Apmēram tādā veidā pie jums jau nonāca īsais video – intervija ar bijušo tenisisti Venusu Viljamsu un šis būs līdzīgs gadījums tikai ar pusstundu garu video.

Tas pats uzņēmums tagad man ik pa brīdim sūta dažādu bezmaksas Zoom pasākumu un video uzaicinājumus, ne visus noskatos, bet dažreiz gadās kaut kas īpaši izcils. Šis video ir 24 minūšu garumā – Nirs Eijals stāsta par savu grāmatu Uzāķētie (Hooked – citādi to nevaru iztulkot) jeb How to build habit forming products ar reāliem piemēriem no dzīves.

Noderēs arī visiem tiem, kuri netaisās neko piedāvāt citiem, bet paši mīl ieskatīties Instagram, Facebook, vai kaut vai ss.lv. Ir super interesanti – par to, kā mēs visi (jā, lai cik nepatīkami to atzīt) esam uzāķēti/piesaistīti dažādiem ikdienā it kā nepieciešamiem servisiem, kā tiek veidoti mūsu paradumi (bet mēs domājām, ka paši tos veidojam vai pārveidojam)…

Angļu valoda nav sarežģīta, pēc maza sākuma gabaliņa kur ir tikai autora runājošā galva, seko stāsts ar lieliskām slaidu ilustrācijām. Atrodiet tās 24 minūtes un nenožēlosiet. Man šis likās tik noderīgs, ka nopirku pat šo (un nākamo) viņa grāmatu. Elektroniskā formā, protams. 🙂

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s