Priekšvakars

Ir piektdienas vakars – pēdējais pirms došanās ceļā. Pie somu kārtošanas vēl netieku, jo jau vairākas stundas sēžu pie datora un ņemos ar visādiem (arī mazliet nervoziem) sīkumiem. Nu jau sevi pieskaitu pieredzējušiem ceļotājiem un viss it kā zināms, bet garlaicīgi jau nav nekad.

checkinPiemēram – jau labi sen saņēmu info, ka SAIL brauciena organizatori ir nopirkuši visas nepieciešamās biļetes, ietverot arī 1 bagāžas vienību. Bet šovakar, caur organizatoru atsūtīto saiti reģistrējotais AirBaltic mājas lapā redzu, ka bezmaksas bagāžas tomēr nav – jāmaksā. Tad nu nākas ātri zvanīt uz Zviedriju organizatoriem, tie solās visu noskaidrot, bet  (Mērfijs par mums ir nomodā allaž un jo sevišķi – piektdienas pievakarē), izrādās, ka atbildīgais ceļojumu birojs jau slēgts. Tā nu samaksāju par bagāžu 30 eiro un saņemu solījumu, ka nauda man tiks atmaksāta. Par to nešaubos, bet drusku bažīgi skatos uz atceļu. Aizrakstīju organizatorei, lai rūpīgi pārbauda tās biļetes (jo rezervācijas info un info AirBaltic mājas lapā par manu bagāžu atšķiras), bet saņēmu autoatbildi, ka organizatore ir atvaļinājumā līdz 2.septembrim. Palieku cerībā, ka viņa pie e-pasta tomēr pieies, vēlreiz uz Zviedriju zvanīt negribas, jo telefonrēķinus man neviens neapmaksā…

email checkTas tāds drusciņ stresainais gabaliņš. Pārējais rit it kā gludi, bet visam vajag laiku. Tā kā 2 dienas neesmu bijusi pie datora, e-pasti jāpārskata. Tad vēl, tā kā turpmāko divu nedēļu laikā pie datora tikpat kā nebūšu, tad jāuzliek “autoatbildētājs” visām manām e-pasta kastītēm – lai neviens negaida ātras atbildes.

Tad vēl – noskaidroju, ka varu uz šo laiku ienākošos zvanus no sava telefona pāradresēt uz citu (likšu uz vīru Andri) – lai vismaz viņš atbild, nevis nedēļām “ārpus zonas”, tas vēl jāizdara. Diezgan iespaidīga taustiņu kombinācija jāsaspaida, bet ceru, ka tikšu galā. SAIL dalībnieku gala saraksts atsūtīts, tas jāizdrukā, faili līdzi ņemšanai uz kuģi jāsagatavo… Un tā vēl nezcik sīku datordarbiņu.

Pēc tam ķeršos pie somu kārtošanas. Līdzi ņemšu tikai nepieciešamās lietas, bet jācenšas īpaši daudz tiešām vajadzīgā mājās neaizmirst. 🙂

Sestdien izlidošana uz Berlīni 13.05, bet celšos jau agri, jo 8os jābūt Siguldā, kur čaklā frizierīte Lilita manu galvu sapīs smalkās franču bizēs – lai 2 nedēļas par matiem nav jāraizējas. Bildēs to vēlāk gan jau redzēsiet un par to, kā man faktiski klāsies sestdien jau rakstīšu atsevišķu stāstu.

Lasītkārajiem vēlreiz atgādinu, ka mana šībrīža apņemšanās ir svarīgāko rakstītk katru dienu, bet nebūt ne katru dienu man būs pieejams internets, lai uzrakstīto publicētu, tālab uz to var nākties pagaidīt.

fryderyk chopinBet ir arī viena superīga ziņa – internetā ir pieejama “kuģu vērošanas lapa”, kurā kaut kartē varēs sekot līdzi tam, kur tad nu kurā brīdī Fryderyk Chopin atrodas. Tā teikt – jūs mani redzēsiet pat tad, kad man ar jums sakaru nebūs. 🙂

Te būs saite uz lapu, kur lapas augšējā kreisajā pusē izvēlnītē “Go to vessel” jāieraksta “mana” kuģa nosaukums – Fryderyk Chopin.

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s