Nultais stāsts jeb ievads

2012.gada 16.aprīlis. Rakstīts lidmašīnā, reiss Parīze-Atlanta.

Ir 11.55  – pirmdiena 16.aprīlis. Domājams, ka lidmašīnas deguns patlaban ir vērsts Parīzes virzienā, bet droši to nezinu, jo zem spārna biezi mākoņi un vēl zem tiem palika drēgnais Rīgas lietus. Jocīga sajūta – miers no pēdējo dienu skriešanām un visa kārtošanām. Kas izdarīts, tas izdarīts, kas paņemts līdzi, tas paņemts un miers. Protams, zinu arī pirmo lietu, kuru aizmirsu mājās – BalticMiles karti. Patiesībā jau tas ir sīkums – nolidotās jūdzes varēšu piereģistrēt arī pēc atgriešanās un lidmašīnā diži iepirkties negrasos. Ja tas izrādīsies vienīgais, kas mājās aizmirsts, būs lieliski. 🙂

Kurp dodos? Parīze man “tikai”  tranzītpunkts un tālāk par lidostu netikšu. Gala mērķis – Soltleiksitija (ASV, Jūtas štats), bet pa ceļam caurskrienot būšu arī Atlantas lidostā. Tas caurskrējiens gan mani dara mazliet bažīgu, jo stundā un 40 minūtēs būs jāpaspēj “atrādīties”  viņu HomelandSecurity. No pārbaudes jau nebaidos, bet par to, kā šajā brītiņā paspēšu dabūt bagāžu (bez tā nevar), izstāvēt rindu, parunāties ar drošībniekiem, nodot bagāžu, izņemt reģistrācijas karti pēdējam lidojumam un vēl trāpīt pareizajā terminālī un lidmašīnā. Tūrkompānija mierināja, ka – ja tas nebūtu iespējams, tad tādu biļeti nepārdotu. Aviokompānijas saka – no viņiem nekas neesot atkarīgs…

Ko darīšu štatos? Lidoju uz Morinda Bioactives konferenci. Jā, šoreiz par savu naudu, bet ceru, ka citreiz (jeb nākamreiz) jau par kompānijas līdzekļiem. Kas tā par Morindu? Jau gadus piecus šīs kompānijas bioaktīvie NONI saturošie produkti ir daļa no mana un manas ģimenes dzīvesveida jeb (tikai drusciņ pārspīlējot) mūžīgas veselības un dzīvesprieka noslēpums. Konferencē mācīšos gan par jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, ko veikusi kompānija, gan iepazīšos ar jaunajiem produktiem, gan klausīšos vairākus menedžmenta un mārketinga guru. Jo – bez tā jau nevienā biznesā nevar iztikt.

Tā kā man līdzi ir uzticamais draugs iPad ar ērtu ZaggMate tastatūru, tad plānoju lekcijās būtiskāko pierakstīt un, iespējams, vis-vis-vērtīgāko arī jūs varēsiet lasīt emuārā.

Šādas vispasaules konferences kompānija rīko katru gadu, bet šī ir īpaša ar to, ka notiks kompānijas mājās – Soltleiksitijā un programmā ir iekļauts arī centrālā ofisa un rūpnīcas apmeklējums. Ceru, ka būs iespēja tikties un kādu vārdu pārmīt ar cilvēkiem, ar kuriem visus šos gadus esmu sadarbojusies izdarot pasūtījumus skaipā.

Izrādās, ka šodien mēs esam ” lielie”  – pa lodziņu redzu, ka gabaliņu zemāk par mums un  mazlietiņ pa priekšu vēl viena lidmašīnīte lido tajā pašā virzienā. Jāpavēro – mēs noķersim jeb tā aizmuks. Iepriekš biju tikai redzējusi “krustošanos” ar pretējā virzienā lidojošām lidmašīnām. Ai, izskatās, ka viņš mūk. Neinteresanti. Jāpievēršas atkal rakstīšanai.

Konference ilgst no trešdienas līdz sestdienai, tā kā es ielidošu naktī uz otrdienu, tad tā man būs brīva. Aptuveni plāni ir, bet ko konkrēti darīšu – tad jau redzēs. Parunāšos arī ar kolēģiem lietuviešiem, jo viņi dzīvo tajā pašā viesnīcā (pareizāk gan būtu teikt – es pievienošos viņiem, bet par to pastāstīšu vēlāk) – varbūt izdomāsim ko kopīgu. Atpakaļ lidošu pirmdienas pēcpusdienā, tā ka arī svētdiena un daļa pirmdienas būs manā rīcībā. Nesolos, ka visu šo laiku pavadīšu muzejos, bet par interesantāko noteikti uzrakstīšu. Ja iemācīšos ērtu veidu, kā iPhone bildes salikt kādā internetā, došu ziņu, bet tā nu ir lieta, ko mājās nepaspēju izdomāt, izdarīt un iemācīties. Jo parasti jau visu vispirms iedabūju mājas datorā, mierīgi apstrādāju un tad publiskoju. Tagad gribētos to izdarīt ātrākā un modernākā veidā, bet redzēs kādi būs panākumi. Bildēt jau bildēšu visu interesanto cik vien nebūs slinkums (jā, šajā ziņā man pietrūks vīra, jo parasti viņš ir čaklais bildētājs).

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s